+48 58 302 02 02, +48 793 95 97 95

Wesela

Szukają Państwo doskonałego miejsca w Gdańsku na urządzenie przyjęcia okolicznościowego? W tym najważniejszym dla Pary Młodej dniu liczy się każdy szczegół. Nasza obsługa doskonale o tym wie, dlatego organizowane przez nas wesela są zawsze dopracowane pod każdym względem i zawsze odpowiadają na oczekiwania gospodarzy, dzięki czemu Hotel Gniecki, jak żaden inny sprawdza się na wesele. Nasz hotel na wesele z łatwością podoła wymogom organizacyjnym zarówno kameralnego przyjęcia, jak i wystawnego bankietu.

Nasza kompleksowa usługa organizacji przyjęć okolicznościowych i wesel obejmuje podanie najlepszej jakości potraw, przygotowanych przez profesjonalnych kucharzy. Każda impreza zostaje zorganizowana po uprzednich konsultacjach z Klientem. Istnieje wiele możliwości modyfikacji detali, których dogranie przekształca hotel na wesele w scenerię z bajki, której jesteście głównymi bohaterami.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu zarezerwowania interesującego Państwa terminu. Poniżej mogą Państwo zapoznać się z przykładowym menu, oferowanym przez nas na różnego rodzaju przyjęciach okolicznościowych. Dla osób, które chciałyby urządzić swoją uroczystość w piątek, udzielamy 5% rabatu. Dodatkowo zawsze Parze Młodej udostępniamy szykowny apartament gratis.

Wesela w Gdańsku

Planując organizację wesela w Gdańsku warto sprawdzić, co ma do zaoferowania najbliższa okolica. Często nawet bardzo krótka podróż za miasto pozwala nam odkryć wyjątkowe miejsca, w których chcielibyśmy uczcić ten Szczególny Dzień. Jednym z takich miejsc jest z pewnością Przejazdowo, które od Długiego Targu dzieli zaledwie ośmiominutowa przejażdżka samochodem.

To właśnie w Przejazdowie czekają na Was najlepsze hotele, a w nich sale bankietowe, które dostosujecie do potrzeb swoich i swoich gości. Jednym z takich hoteli jest Hotel Gniecki. Poza wynajmem sal bankietowych hotel oferuje luksusowe pokoje dla gości weselnych, dzięki czemu to bezsprzecznie jeden z najlepszych hoteli na wesele.

Wesela w Hotelu Gniecki

Wesela w Hotelu Gniecki to już tradycja. Od lat organizujemy przyjęcia weselne, zapewniając kompleksową obsługę uroczystości oraz noclegi dla gości. Sekretem sukcesu organizowanych wesel jest drobiazgowe przygotowanie przyjęcia – od określenia aranżacji przestrzeni i wystroju sali bankietowej, przez dobór odpowiedniego menu, aż po profesjonalną i przyjazną obsługę kelnerską podczas trwania przyjęcia. Powierzając nam organizację wesela w hotelu macie Państwo pewność, iż każdy szczegół zostanie zapięty na ostatni guzik na długo przed przyjęciem, a w jego trakcie nikomu, niczego nie zabraknie. Nasza obsługa kelnerska szczyci się dyskrecją, a kuchnia dobrym smakiem i wykwintnością serwowanych dań.

Obsługujemy uroczystości weselne do 130 osób. W cenie noclegu oferujemy śniadanie w postaci szwedzkiego stołu. W zależności do życzenia Pary Młodej możemy ugościć wesele jedno- lub dwudniowe. Nasz hotel na wesele pozostaje do Państwa dyspozycji.

Poniżej znajdą Państwo przykładowe zestawy menu: