Hotel Gniecki Gdańsk

Pokoje

Home /

Pokoje

Pokoje hotelowe

Wszystkich przebywających w okolicach Gdańska i poszukujących noclegu, zapraszamy w gościnne progi Hotelu Gniecki. Oferujemy nie tylko pokoje jedno- lub dwuosobowe, ale również wyjątkowo komfortowe apartamenty małżeńskie, w którym możecie spędzić noc poślubną lub romantyczny weekend dla dwojga.

Jak na Gdańsk przystało wszystkie nasze pokoje zostały urządzone komfortowo, wygodnie i ze smakiem. Ich wystrój oraz wyposażenie w pełni odpowiadają standardowi trzech gwiazdek, zapewniając gościom przyjazne warunki do odpoczynku i relaksu nad morzem. Hotel Gniecki pozwoli Państwu czuć się jak w domu zarówno w trakcie służbowej delegacji, jak i podczas wycieczki turystycznej.

W trosce o komfort oraz wygodę wszystkich Naszych Gości pokoje hotelowe wyposażyliśmy tak, by odpowiadały potrzebom osób niepełnosprawnych. Szczególną uwagę zwróciliśmy na szerokość ciągów komunikacyjnych, umożliwiając tym samym swobodę poruszania się zarówno po pokojach, jak i po całym obiekcie.

Pokoje Gdańsk

Zależy nam na tym, żeby nocleg w Hotelu Gniecki był komfortowy, dlatego pokoje jedno- i dwuosobowe wyposażyliśmy w wygodne łóżka, które zapewniają wygodę podczas snu. Poza tym w pokojach znajdziecie Państwo łazienki z gwarantującymi higienę kabinami prysznicowymi i suszarkami do włosów, pojemne szafy z dużymi lustrami, a także biurka, krzesła i telefony – wszystko, co niezbędne podczas wypoczynku lub podróży służbowej.

Apartamenty małżeńskie dodatkowo wyposażyliśmy w lodówki, w których możecie Państwo schłodzić szampana na wieczór, i nie tylko. W odróżnieniu od standardowych pokoi dwuosobowych, w apartamentach wstawiliśmy podwójne łóżka małżeńskie zapewniając Państwu tym samym jeszcze więcej wygody.

Internet bezprzewodowy dostępny jest bezpłatnie na terenie całego hotelu. Można z niego korzystać nie wychodząc z pokoju, jak również relaksując się w hotelowym lobby.

Standard oferowanych pokoi możecie Państwo zweryfikować jeszcze przed dokonaniem rezerwacji, zaglądając do naszej galerii lub korzystając z opcji wirtualnego zwiedzania obiektu.