Hotel Gniecki Gdańsk

Imprezy okolicznościowe

Home / Restauracja /

Imprezy okolicznościowe

Poniżej znajdą Państwo propozycje menu w różnych cenach, menu może ulec zmianie na życzenie klienta.

Płynna czekolada ze świeżymi owocami lub ciastkami w wyjątkowo niskiej cenie (300zł) może wzbogacić Państwa imprezę. bardzo popularna fontanna czekoladowa, jest doskonałą atrakcją nie tylko dla dzieci ale i dla dorosłych.

Dzięki wyśmienitej kuchni, profesjonalnej obsłudze, a także wyjątkowej aranżacji restauracji, stworzyliśmy wspaniały klimat aby móc Państwa ugościć oraz dostarczyć niezapomnianych wrażeń smakowych i estetycznych. Nasze dania powstają z najwyższej jakości świeżych wyselekcjonowanych składników. Specjalizujemy się w organizowaniu imprez okolicznościowych takich jak wesela, przyjęcia urodzinowe, komunie. Posiadamy cztery sale mieszczące od 50 do 130 osób. Sprawimy, że uroczystości zorganizowane w naszym hotelu blisko morza, pozostaną na długie lata w państwa pamięci i będą najpiękniejszym dniem w życiu.

Sala na imprezy okolicznościowe w Gdańsku

Szukasz wyjątkowego miejsca do zorganizowania przyjęcia dla rodziny, przyjaciół, współpracowników? Sala na imprezy okolicznościowe w Gdańsku jest do tego stworzona! Zaaranżowaliśmy ją w taki sposób, aby pasowała do różnych wydarzeń – jubileuszy, urodzin, imienin, zaręczyn, przyjęć z okazji wesela, komunii, chrzcin. Chętnie organizujemy też imprezy o charakterze biznesowym – konferencje, szkolenia, spotkania integracyjne oraz wiele innych. Bez względu na to, czy interesuje Cię wynajem sali na urodziny w Gdańsku, czy szukasz miejsca na bardziej formalne spotkanie, u nas będziesz mógł zorganizować każde z nich. Zapraszamy!

Wynajem sali na urodziny – Gdańsk

Proponujemy wynajem sali na urodziny, wraz z jej dekoracją oraz indywidualnie opracowanym menu. Spotkajmy się przed planowanym wydarzeniem i porozmawiajmy o tym, w jakim stylu chcesz świętować. Czy to m być impreza niespodzianka? Czy eleganckie przyjęcie? Czy oczekujesz morza balonów, a może skocznej regionalnej muzyki? Postaramy się spełnić wszystkie wymagania, aby przyjęcie w naszej sali na imprezy okolicznościowe wywoływało u Ciebie i Twoich bliskich wyłącznie najmilsze wspomnienia przez wiele lat!

Dlaczego nasza sala na imprezy okolicznościowe?

W Gdańsku sala na imprezy okolicznościowe w Hotelu Gnieckim cieszy się dużą popularnością oraz sympatią. Dlaczego? Ponieważ jest piękna, stylowa, komfortowa, przestronna, a obsługujący ją kelnerzy, kucharze i managerowie mają ogromne doświadczenie w swojej pracy. Dlatego możesz być pewien, że zorganizujemy dla Ciebie wspaniałe wydarzenie, a w trakcie jego trwania zadbamy o samopoczucie wszystkich zaproszonych gości.

Skontaktuj się z nami z wyprzedzeniem. Zarezerwuj wybrany termin, aby nie zabrakło miejsca. Więcej czasu oznacza też dokładniejsze dopięcie szczegółów organizacyjnych, aby każdy detal spotkania został opracowany i przebiegł tak, jak sobie zamarzysz.