Hotel Gniecki Gdańsk

Restauracja na rocznice ślubu

Home / Restauracja /

Restauracja na rocznice ślubu

Romantyczna kolacja w Gdańsku

Szukasz miejsca na romantyczną kolację w Gdańsku? Chcesz sprawić przyjemność bliskiej osobie? Zaskoczyć ją z okazji urodzin, rocznicy, a może… bez okazji? Świetnie się składa, ponieważ w naszym hotelu w Gdańsku, czeka na Ciebie wyjątkowa, elegancka restauracja serwująca wyśmienite posiłki. Dbamy nie tylko o to, aby zaspokoić apetyt naszych gości, ale też ugościć ich w podniosłej, przyjemnej atmosferze. Jeśli przy rezerwowaniu stolika powiesz nam, z jakiej okazji planujesz tu się zjawić z bliską osobą u boku, to możesz być pewien, że zadbamy o całą oprawę. Od zaplanowania indywidualnego menu i udekorowania stolika, aż po dodatkowe atrakcje i niespodzianki. A jeżeli zechcesz, aby wieczór trwał dłużej, to zawsze możesz też w pakiecie zarezerwować wygodny pokój w naszym hotelu. Serdecznie zapraszamy!

Restauracja na rocznicę ślubu – Gdańsk

Wiemy, jak ważnym wydarzeniem jest rocznica ślubu. Jeżeli z tej okazji chcesz zaprosić swoją drugą połówkę na wystawny obiad czy romantyczną kolację, to koniecznie zarezerwuj stolik w naszej restauracji na rocznicę ślubu. Dobrym pomysłem jest także zorganizowanie większego przyjęcia i celebrowanie w gronie najbliższych – rodziny oraz przyjaciół. To okazja do wspólnego wspominania ważnego dnia i cieszenia się z minionych lat.

Podczas uroczystej kolacji czy obiadu zadbamy o wyjątkową atmosferę. Skomponujemy menu w taki sposób, aby odpowiadało gustom Twoim i bliskiej osoby. To kilkudaniowa uczta z przystawką, daniem głównym oraz deserem, a także dodatkowymi atrakcjami. Możemy zatroszczyć się dodatkowo o oprawę muzyczną, przygasić światła, zapalić świece. Jesteśmy gotowi spełnić wiele życzeń, również tych nietypowych. Wszystko po to, aby romantyczna kolacja w Gdańsku upłynęła w doskonałej atmosferze, którą będziecie wspominać.

Serwujemy dania kuchni polskiej, ale nie tylko. Oprócz kuchni tradycyjnej skosztujesz u nas także potraw z całego świata. Uwzględnimy przy tym ewentualne alergie i dopasowujemy jadłospis do preferencji smakowych naszych gości. Zapraszamy!