+48 58 302 02 02, +48 793 95 97 95

Konferencje

Poza noclegami i wyśmienitą kuchnią nasz hotel umożliwia swoim klientom również organizację spotkań biznesowych. Gdańsk to bowiem doskonałe miasto do przeprowadzania różnego rodzaju szkoleń firmowych.

Do Państwa dyspozycji oddajemy aż 3 profesjonalne sale konferencyjne, w których łącznie zmieści się nawet 300 osób. To sprawia, że chcąc zorganizować konferencję w Gdańsku nie musisz już szukać centrum konferencyjnego, nasz hotel nada się na konferencje doskonale!

Wszystkie oferowane sale konferencyjne są bardzo komfortowe i jasne, co pozytywnie wpływa na samopoczucie uczestników spotkania biznesowego. Aby zagwarantować wszystkim wysoki komfort przebywania w naszym obiekcie z przyjemnością przygotowujemy dla uczestników każdego spotkania przerwy kawowe, podczas których można wypocząć i przygotować się na kolejną dawkę pożytecznych informacji.

Każda nasza sala wyposażona jest w innowacyjne technologie multimedialne, flipcharty i praktyczne tablice do zapisywania najważniejszych informacji. Dodatkowo zapewniamy szybki, bezprzewodowy Internet.

Zapraszamy do współpracy – konferencje w naszym hotelu są zawsze doskonale dopracowane pod każdym względem.

Wynajem sal konferencyjnych i szkoleniowych

Wychodząc na przeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów biznesowych chcących zorganizować konferencję lub szkolenie w bliskim sąsiedztwie, ale nie w ścisłym centrum miasta Gdańsk Hotel Gniecki oferuje wynajem sal konferencyjnych i szkoleniowych w raz z możliwością zamówienia kompleksowej obsługi gastronomicznej wydarzenia oraz wynajęcia pokoi. Do skorzystania z naszej oferty zapraszamy w szczególności firmy, które planują organizację wydarzenia dla większej liczby uczestników. Nasz hotel na konferencje to dogodna lokalizacja i profesjonalne zaplecze, co czyni nas doskonałym wyborem zarówno dla eventów jednodniowych, jak i kilkudniowych konferencji i szkoleń.

Sale konferencyjne Gdańsk

Hotel Gniecki w Przejazdowie koło Gdańska oddaje do Państwa dyspozycji trzy sale konferencyjne:

  • Duża Sala – sala konferencyjno-szkoleniowa o powierzchni 220 m2, która może pomieścić aż do 150 osób. Dzięki przestronnemu wnętrzu i dobrej akustyce sala ta doskonale sprawdza się podczas organizacji prelekcji, wykładów, a także szkoleń.
  • Mała Sala - sala konferencyjna o powierzchni 150 m2, która może pomieścić maksymalnie 80 osób. W zależności od charakteru spotkania można zastosować dwa ustawienia – teatralne lub bankietowe. W ustawieniu teatralnym uwaga uczestników wydarzenia będzie skupiona na prelegencie, podczas gdy ustawienie bankietowe pozwoli na interakcje między uczestnikami. Ustawienie wykorzystujące większą liczbę stołów tworzącą wspólną przestrzeń przeobrazi salę w profesjonalną salę konferencyjna, podczas gdy rozproszone ustawienie bankietowe pozwoli na organizację przestrzeni idealnie dostosowanej do potrzeb imprezy firmowej lub rautu, z możliwością wygospodarowania miejsca na niewielki parkiet.
  • Dolna Sala – sala konferencyjna o powierzchni 60 m2, która może pomieścić maksymalnie 60 osób. W zależności od charakteru eventu można w niej zastosować ustawienie teatralne, które doskonale sprawdzi się w przypadku prezentacji, wykładów oraz prelekcji, jak również ustawienie „szkolne”, dzięki któremu sala przeobrazi się w funkcjonalną i wygodną w użytkowaniu salę szkoleniową.

Wszystkie sale konferencyjne są klimatyzowane i pozwalają na podłączenie niezbędnego sprzętu audiowizualnego.

Sale szkoleniowe Gdańsk

Oferując wynajem sal szkoleniowych każdorazowo dostosowujemy układ sali do specyfiki prowadzonego szkolenia. W zależności od potrzeb prelegenta możemy zaaranżować salę szkoleniową w układzie kinowo-teatralnym, który skupia uwagę na wykładowcy lub zadbać o takie rozmieszczenie krzeseł i stołów, aby umożliwić swobodny przebieg szkoleń o formule warsztatowej. Po zakończeniu części oficjalnej sale szkoleniowe możemy szybko przeobrazić w przestrzeń bankietową, z możliwością wygospodarowania wolnej przestrzeni na parkiet.

Dodatkowo uczestników szkoleń weekendowych zapraszamy na nocleg w Hotelu Gniecki ze śniadaniem. Nasz hotel to jeden z najlepszych na konferencje w okolicach Gdańska i całego Trójmiasta!