Hotel Gniecki Gdańsk

Konferencje

Home /

Konferencje

Poza noclegami i wyśmienitą kuchnią nasz hotel umożliwia swoim klientom również organizację spotkań biznesowych. Gdańsk to bowiem doskonałe miasto do przeprowadzania różnego rodzaju szkoleń firmowych. Gdańsk to także liczne obiekty konferencyjne odznaczające się wysokim standardem.

Do Państwa dyspozycji oddajemy aż 3 profesjonalne sale konferencyjne, w których łącznie zmieści się nawet 300 osób. To sprawia, że chcąc zorganizować konferencję w Gdańsku nie musisz już szukać centrum konferencyjnego, nasz hotel nada się na konferencje doskonale!

Wszystkie oferowane sale konferencyjne są bardzo komfortowe i jasne, co pozytywnie wpływa na samopoczucie uczestników spotkania biznesowego. Aby zagwarantować wszystkim wysoki komfort przebywania w naszym obiekcie z przyjemnością przygotowujemy dla uczestników każdego spotkania przerwy kawowe, podczas których można wypocząć i przygotować się na kolejną dawkę pożytecznych informacji – pod tym względem nasza oferta wyróżnia obiekty konferencyjne Hotelu Gniecki na tle konkurencji.

Każda nasza sala wyposażona jest w innowacyjne technologie multimedialne, flipcharty i praktyczne tablice do zapisywania najważniejszych informacji. Dodatkowo zapewniamy szybki, bezprzewodowy Internet.

Zapraszamy do współpracy – konferencje w naszym hotelu są zawsze doskonale dopracowane pod każdym względem.

Obiekty konferencyjne Gdańsk: Wynajem sal konferencyjnych i szkoleniowych

Wychodząc na przeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów biznesowych chcących zorganizować konferencję lub szkolenie w bliskim sąsiedztwie, ale nie w ścisłym centrum miasta Gdańsk Hotel Gniecki oferuje wynajem sal konferencyjnych i szkoleniowych w raz z możliwością zamówienia kompleksowej obsługi gastronomicznej wydarzenia oraz wynajęcia pokoi. Do skorzystania z naszej oferty zapraszamy w szczególności firmy, które planują organizację wydarzenia dla większej liczby uczestników oraz Klientów poszukujących obiekty konferencyjne Gdańsk umożliwiające kompleksową organizację kilkudniowych eventów. Nasz hotel na konferencje to dogodna lokalizacja i profesjonalne zaplecze, co czyni nas doskonałym wyborem zarówno dla eventów jednodniowych, jak i kilkudniowych konferencji i szkoleń.

Sale konferencyjne Gdańsk

Hotel Gniecki w Przejazdowie koło Gdańska oddaje do Państwa dyspozycji trzy sale konferencyjne:

  • Duża Sala – sala konferencyjno-szkoleniowa o powierzchni 220 m2, która może pomieścić aż do 150 osób. Dzięki przestronnemu wnętrzu i dobrej akustyce sala ta doskonale sprawdza się podczas organizacji prelekcji, wykładów, a także szkoleń.
  • Mała Sala – sala konferencyjna o powierzchni 150 m2, która może pomieścić maksymalnie 80 osób. W zależności od charakteru spotkania można zastosować dwa ustawienia – teatralne lub bankietowe. W ustawieniu teatralnym uwaga uczestników wydarzenia będzie skupiona na prelegencie, podczas gdy ustawienie bankietowe pozwoli na interakcje między uczestnikami. Ustawienie wykorzystujące większą liczbę stołów tworzącą wspólną przestrzeń przeobrazi salę w profesjonalną salę konferencyjna, podczas gdy rozproszone ustawienie bankietowe pozwoli na organizację przestrzeni idealnie dostosowanej do potrzeb imprezy firmowej lub rautu, z możliwością wygospodarowania miejsca na niewielki parkiet.
  • Dolna Sala – sala konferencyjna o powierzchni 60 m2, która może pomieścić maksymalnie 60 osób. W zależności od charakteru eventu można w niej zastosować ustawienie teatralne, które doskonale sprawdzi się w przypadku prezentacji, wykładów oraz prelekcji, jak również ustawienie „szkolne”, dzięki któremu sala przeobrazi się w funkcjonalną i wygodną w użytkowaniu salę szkoleniową.

Wszystkie sale konferencyjne są klimatyzowane i pozwalają na podłączenie niezbędnego sprzętu audiowizualnego.

Sale szkoleniowe Gdańsk

Oferując wynajem sal szkoleniowych każdorazowo dostosowujemy układ sali do specyfiki prowadzonego szkolenia. W zależności od potrzeb prelegenta możemy zaaranżować salę szkoleniową w układzie kinowo-teatralnym, który skupia uwagę na wykładowcy lub zadbać o takie rozmieszczenie krzeseł i stołów, aby umożliwić swobodny przebieg szkoleń o formule warsztatowej. Po zakończeniu części oficjalnej sale szkoleniowe możemy szybko przeobrazić w przestrzeń bankietową, z możliwością wygospodarowania wolnej przestrzeni na parkiet.

Dodatkowo uczestników szkoleń weekendowych zapraszamy na nocleg ze śniadaniem w naszym hotelu w Gdańsku blisko morza. Mamy ofertę pokoi do wynajęcia. Hotel Gniecki to jeden z najlepszych obiektów konferencyjnych w okolicach Gdańska i całego Trójmiasta!